Salon

O nas

Piękny wygląd, doskonałe samopoczucie i wieczna młodość to marzenie wielu ludzi. Pomagamy spełniać te marzenia już od 2004 roku.

Oferta salonu została tak skomponowana, by każdy kto chce w naturalny i bezpieczny sposób zadbać o swoją sylwetkę, ciało i skórę, znalazł coś dla siebie.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w modelowaniu sylwetki, zabiegach odchudzających, redukujących cellulit i ujędrniających. Nasi klienci chętnie korzystają także z zabiegów pielęgnacyjnych i anti- aging. Skuteczne i bezpieczne metody łączymy z szeroką wiedzą, pasją i ogromnym doświadczeniem w branży beauty. Zabiegi, które najbardziej doceniają klienci salonu to m.in. fala akustyczna, fala radiowa Focus RF, ultradźwięki, karboksyterapia, kriolipoliza, endermologia, żelazko antycellulitowe, Agyptos. Do ulubionych zabiegów przeciwstarzeniowych należy dermapen, NuLift, oxybrazja, mezoterapia igłowa, peelingi. Często korzystamy z rozwiązań „skrojonych na miarę” problemu klienta wykorzystując do pracy z ciałem nasze firmowe, autorskie zabiegi.

Zapraszamy serdecznie

Zespół Siluetta

 

    SKONSULTUJ SIĘ

    Napisz opinie
    Zapytaj specjalistę