INFORMACJA DLA KLIENTÓW

INFORMACJA DLA KLIENTÓW

(w związku z wytycznymi dla gabinetów świadczących usługi kosmetyczne i estetyczne w trakcie epidemii SARS-CoV-2 w Polsce)

Szanowni Klienci!

W związku ze zniesieniem zakazu pracy dla salonów od dnia 18.05.2020 r. niezmiernie cieszymy się z faktu, że już wkrótce będziemy się mogli z Wami spotkać.

W trosce o Wasze bezpieczeństwo wprowadzamy nowe zasady pracy i dodatkowe procedury bezpieczeństwa zgodne z aktualnymi zasadami. Oto najważniejsze z nich:

  1. Umawianie wizyt odbywa się zdalnie – przez internet/telefon.
  2. W dniu poprzedzającym wizytę nasz personel skontaktuję się z Tobą w celu potwierdzenia wizyty oraz przeprowadzenia specjalnej ankiety, po to aby zapewnić bezpieczeństwo Pracownikom i Klientom gabinetu.
  3. Przed wizytą każdemu klientowi zostanie zmierzona temperatura. W zależności od rodzaju realizowanego zabiegu stosować należy środki ochrony osobistej w postaci osłony ust i nosa oraz rękawiczek jednorazowych. W trakcie zabiegu nie należy używać telefonu komórkowego. Obowiązkowa będzie również dezynfekcja rąk przed wejściem i wyjściem z salonu.
  4. Bardzo prosimy o punktualne przychodzenie na zabiegi, dzięki czemu ograniczymy zbędne kontakty między Klientami i będziemy mieć wystarczającą ilość czasu na przeprowadzenie wszelkich niezbędnych procedur dezynfekcji.

Szczegółowe wytyczne dla gabinetów świadczących usługi kosmetyczne i estetyczne w trakcie epidemii SARS-CoV-2 w Polsce znajdziecie Państwo na stronie internetowej Ministerstwa Rozwoju pod adresem https://www.gov.pl/web/rozwoj/salony-kosmetyczne

Zdajemy sobie sprawę, iż ww. środki ostrożności wiążą się z pewnymi niedogodnościami. Jednak zależy nam, aby wszyscy Klienci w naszym salonie czuli się i byli bezpieczni.

                                                                                              SERDECZNIE ZAPRASZAMY

                                                                                                                 SILUETTA